Lapomme reprezentuje jedne z najbardziej unikatowych współcześnie marek wnętrzarskich. Nasze portfolio obejmuje wzory, które są niepowtarzalne, jesteśmy młodą marką, która prężnie się  rozwija. Nasz asortyment dedykowany jest wnętrzom prywatnym,  komercyjnym oraz przestrzeni publicznej.

Jeśli produkty naszych marek pasują do Twojego sklepu skontaktuj się z nami. Napisz na adres: [email protected] lub zadzwoń: 602220010.

Marki objęte wyłączną dystrybucją:

Yvonne Ellen - Wielka Brytania


Zaprojektowana aby zaczarować wnętrze Twojego domu porcelana prezentuje się równie wyjątkowo zarówno na stole jak i w roli dekoracji ściennej. Projektantka tworząc jedną ilustrację na różnych wielkościach talerzy bawi się tworząc dyptyki o motywach zwierzęcych, które prezentować możemy w roli okazyjnej dekoracji ściennej. Produkty Yvonne Ellen są bardzo wysokiej jakości, gdzie każdy detal wykonany został ze szczególną uwagą.


KEK Amsterdam HOLANDIA


KEK Amsterdam to holenderska marka, która wyspecjalizowała się w produkcji bardzo oryginalnych dekoracji ściennych.

Wśród bogatej oferty znajdziesz nadruki na drewnie pełniące rolę obrazu, czy też nowoczesnej grafiki, tapety oraz  urocze desenie do pokoju dziecięcego.

Wśród wzorów znajdują się egzotyczne ptaki, motywy botaniczne oraz piękne holenderskie kwiaty. Jeśli szukasz dekoracji ściennych, które pozwolą Ci się wyróżnić KEK Amsterdam spełni Twoje oczekiwania.


Studio Cheha – Tel Aviv, Izrael.


Firma zajęła pierwsze miejsce ICONIC AWARDS w roku 2018 (Niemcy).

Studio Cheha projektuje innowacyjne lampy, które są bardzo oryginalne i jednocześnie funkcjonalne. Składają się z przezroczystego klosza wygrawerowana laserem. 

Tworzą efekt 3 D, który bawi się naszą percepcją. Ich produkty sprzedawane są w MoMA Design Store, Boutique du Centre Pompidou, Tel Aviv Museum of Art Store.