Program Partnerski Lapomme:

Kochamy design styl skandynawski, styl francuski, a ostatnio naszą uwagę przykuwa styl holenderski. Lapomme powstało z pasji do rzeczy oryginalnych, a nawet powiedzielibyśmy unikatowych. 

Współpracujemy ze sprawdzonymi Producentami takimi jak: KEK Amsterdam, Pip Studio, Voluspa, Ralph Lauren. Są to światowe marki, które kooperują z wieloma branżowymi magazynami. W naszej ofercie znaleźć można unikatowe tapety, które przedstawiają dzieła takich postaci jak: Jan Vermeer, czy też obrazy na drewnie z egzotyczną roślinnością i nie tylko. Meble skandynawskie, nowoczesne, wyjątkowe oświetlenie, pościele pełne kwiatowych wzorów oraz unikalne dekoracje do naszych domów. Dodatkowo w ofercie mamy piękne tkaniny, wśród których są: poduchy, kapy, koce, dywany i przede wszystkim pościele. Bogata oferta sklepu sprawdzi się doskonale w artykułach branżowych. 

Zapraszamy do współpracy wszystkie serwisy wnętrzarskie, blogi, czy też właścicieli profili na portalach społecznościowych. Forma umieszczenia naszego przedmiotu może być w postaci linków w takich tematach jak: oryginalne wzornictwo, pomysłowe rozwiązania aranżacyjne, czy też kwiaty we wnętrzach.


Wystarczy, że zaczniesz polecać nasze produkty i otrzymać rabat w wysokości 10 %.


INSTAGRAM:

Warunkiem otrzymania rabatu w wysokości 10% jest oznaczenie nas na zdjęciu oraz umieszczenie w opisie nazwy produktu i naszej firmy: Lapomme.


FACEBOOK, PINTEREST:

Wystarczy, że umieścisz zdjęcie z naszym produktem i oznaczysz nas we wpisie: nazwa produktu, link do strony www oraz nazwa naszej firmy.


BLOG:

We wpisie umieścisz zdjęcie z przekierowaniem na stronę www, link z produktem odwołującym do strony oraz informację gdzie kupić (Lapomme).Jak dołączyć do Programu Partnerskiego:

1. Zarejestruj się na naszej stronie www.lapomme.pl jako klient

2. Poleć nasze produkty na jednym z wybranych portali społecznościowych 

3. Złóż zamówienie w sklepie 

4. Podczas zakupów w „uwagach” umieść link do poleconego przez Ciebie produktu.

Po złożeniu zamówienia otrzymasz od nas mail z jego aktualizacją uwzględniającą rabat w wysokości 10%. Zapraszamy do współpracy!