W swojej pracy projektowej najbardziej lubię iść pod prąd obecnym trendom. Staram się, aby realizacje opierały się na oryginalnych oraz nieszablonowych rozwiązaniach. Moje projekty to zawsze wulkan pomysłów opracowanych wspólnie z klientami. Jestem pasjonatką wnętrz z duszą. Ukończyłam Warszawską Szkołę Projektowania Wnętrz Art Studio oraz Wydział Psychologii Klinicznej w warszawskiej Wyższej Szkole Psychologii Społecznej. W swojej pracy łącze kompetencje z zakresu psychologii i projektowania, dzięki czemu razem z klientami budujemy owocne relacje, które rodzą wiele unikatowych koncepcji oraz niezwykłych aranżacji.

Od lat jestem obecna na światowych targach Maison Object, gdzie wciąż szukam oryginalnych i unikatowych dekoracji. Poszukiwania nowości na rynku wnętrzarskim są moją pracą, ale przede wszystkim pasją i głęboką potrzebą. Każdy projekt jest dla mnie inny i lubię aby miał cechy i osobowość swojego właściciela. Dlatego zanim usiądę do pracy z każdym klientem siadam przy kawie lub herbacie i zamieniam się w słuch. Ważne jest dla mnie, aby poznać i poczuć stylistykę, upodobania, a nawet ulubioną muzykę, czy też zainteresowania osób, dla których opracowuje projekt. Inspiracją jest dla mnie każda osoba, z którą współpracuje.  Staram się zobaczyć idealne wnętrze jej oczami i poukładać je w sposób, który da nam równowagę w stylu i smaku. 

Współpracuję z magazynami: 

  • Dobre Wnętrze
  • Weranda
  • Weranda Country
  • M jak Mieszkanie
  • Cztery Kąty

Z przyjemnością dzielę się swoim doświadczeniem i wiedzą w zakresie projektowania wnętrz. Owocem tej współpracy są artykuły w branżowej prasie wnętrzarskiej.


Artykuły

Porady projektanta wnętrz