Fotel Mammoth wełna

7 650,00 zł

Skrzydła tego pięknego mebla wysunięte są na zewnątrz, dzięki czemu kiedy w nim zasiądziemy mamy przyjemne, domowe uczucie komfortu. Pasja do kształtów i specyficznych technik produkcji w połączeniu z dążeniem do stworzenia stylowych, ale funkcjonalnych mebli przejawia się w tym fotelu. Siedzisko i oparcie wykonane są z tej samej formy, co nadaje fotelowi charakterystyczny minimalistyczny wygląd. Wysokie oparcie, przytulne skrzydła i puszysta tapicerka zapewniają najwyższy komfort i poczucie prywatności, bez względu na to, czy odpoczywają w domu, czy odpoczywają z innymi. Mammoth jest ręcznie wykonany, z litego drewna dębowego. Rama dostępna jest w wielu kolorach, tak jak i tapicerowany fotel może być w wielu odmianach tkanin i skór.

Wybierz kolor drewna
Wybierz kolor obicia
Ilość
Produkt na zamówienie.

8601
Wymiar
szer: 89 cm, gł: 87 cm wys: 104 cm; wys. siedziska: 35,5 cm
Materiał
wełna
Projekt
Rune Krøjgaard, KnutaBendika
Produkt dostępny na zamówienie
bezpośrednio u Producenta
Wysyłka
zwykle do 3,5 tygodnia

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Fotel Mammoth został zaprojektowany przez duńskiego projektanta Rune Krøjgaard i norweskiego projektanta Knuta Bendika Humlevika. 

"Dla mnie funkcjonalność jest kluczowym czynnikiem i nigdy nie można go zignorować, więc jeśli mogę osiągnąć czysty styl i funkcjonalność w produkcie, cieszę się." - Knut Bendik Humlevik