Dzbanek Winter Wonderland Squirrel Green 1,6l. PIP STUDIO

214,00 zł

Duży dzbanek marki Pip Studio z kolekcji Winter Wonderland. Wykonany jest z wysokogatunkowej porcelany i ozdobiony jagodami, żołędziami i innymi skarbami lasu. Ciemna zieleń pięknie konweniuje z turkusowymi krawędziami, którymi wykończone są naczynia. Do tego duetu kolorystycznego dodana została jeszcze głęboka czerwień, dzięki której otrzymujemy wspaniałe trio. Porcelana wykończona jest złotym zdobieniem, co dodatkowo uszlachetnia ją. 

W naszej ofercie dostępne są również inne produkty holenderskiej marki PIP STUDIO, takie jak piękne, kolorowe pościele, ręczniki, szlafroki. 

Ilość
Wysyłka 24h.

51.005.056
6
Kolor
zielony
Materiał
porcelana
Pojemność
1,6l.
Zalecane mycie
ręczne

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Kolekcja Winter Wonderland inspirowana jest wszystkimi skarbami, które można znaleźć podczas długiego spaceru po naszych zimowych lasach. Oprócz jagód, żołędzi i sezonowych kwiatów na gałęziach znajdziesz słodkie wiewiórki i ptaki. Kolekcja ma ciepłe ciemnozielone kolory, w połączeniu ze świeżymi turkusowymi krawędziami i głębokimi czerwieniami tworzy wspaniały duet. Każdy element ozdobiony jest luksusowymi złotymi elementami.