Tapeta Tapeta NAVAJO, The Top Hat

965,00 zł

W tradycji Navajo, kobiety tkały przepiękne nakrycia. Natchnienie brały z mitów o potężnym bóstwie: kobiety pająka, która nauczyła je sztuki tkactwa. Bóstwa Navajo podróżowały na promieniach słońca i blasku błyskawic, a wzory przedstawiały harmonię i naturę otaczającego świata. Trójkąty były fundamentalnymi wzorcami wzorów form Navajo. Trójkąty nałożone na siebie reprezentowały pieśni i figurę góry Yei. Dla plemion Navajo tkaniny były - jak sami to opisują - najstarszą częścią ich kultury. 

Odnalezione i odkurzone przez nas tradycyjne wzornictwo uwieczniliśmy na tapecie Navajo. Wniesie ona w nasze wnętrza niepowtarzalne piękno dawno zapomnianej kultury. 

Ten typ tapety jest prosty w użyciu. Możesz użyć zwykłego kleju do tapet i nałożyć go bezpośrednio na tapetę lub ścianę. Oferta nie obejmuje kleju do tapet.

Każdy produkt wykonujemy na zamówienie. Czas produkcji trwa od 3 do 10 dni roboczych. Realizacja zamówienia następuje od odnotowania wpłaty. Na termin dostawy składa się czas wysyłki oraz czas doręczenia przesyłki. Czas wysyłki to czas produkcji plus pakowanie, które wynosi od 1 do 2 dni. Przesyłka na terenie Polski doręczana jest w terminie do 2 dni roboczych.

Wymiary
Ilość
Produkt na zamówienie.

LART2004
Materiał
włóknina strukturalna 280 g
Projekt
The Top Hat
Kolekcja
Off The Wall

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

  • The Top Hat to świat, w którym nic co znajome nie pójdzie w niepamięć.  Staramy się przywrócić do życia zakurzone wzornictwo i piękno, które przez stulecia przewijało się w kulturach całego świata. Jesteśmy zakochani w sztuce i stylistyce baroku. Tworzymy kolekcje w różnych estetykach, od boho, poprzez eklektyzm, vintage, floral oraz orient. Nasze produkty są wysokiej jakości, pełno w nich jest wyjątkowych detali. Produkujemy i projektujemy wszystko, co jest w naszej opinii piękne, oryginalne i ma w sobie „to coś”. Legendy, baśnie, sztuka i historia są naszymi kompanami każdego dnia.
THE MOOD:
  • Aby dostroić się do klimatu prezentowanego na naszych tapetach, starannie wyselekcjonowaliśmy materiał, na którym drukowane są nasze obrazy. Jest to strukturalna włóknina 280 gram, która doskonale oddaje efekt antyczności. Kochamy naturę, dlatego też wybraliśmy specjalnie przyjazny dla środowiska atrament. Wykonany on jest z wysokiej jakości pigmentów barwnych, które nie zawierają szkodliwych związków, dzięki czemu jest całkowicie bezwonny i przyjazny dla środowiska.
DANE TECHNICZNE:
  • Tapety The Top Hat zostały przetestowane zgodnie z normami UE i otrzymały certyfikaty DIN EN 13501-1: 2010 (Fire Behavior). Użyte do produkcji materiały posiadają certyfikat FSC oraz atest higieniczny. Nasze tapety są cięte na pasy o szerokości 63 cm i długości 300 cm. Powtarzające się wzory sprzedawane są w zestawach, które zawierają dwa lub trzy pasy tworzące pełny i niepowtarzalny wzór. Całość zestawów zajmuje powierzchnię od najmniejszego: 3,84m2 do największego: 5,67m2. Zestawy można kupować na sztuki tworząc tym samym obraz bez ograniczonej długości. Wszystkie nasze zaprojektowane murale można nabyć w 4 rozmiarach od 192 cm x 300 cm do 384 cm x 300 cm. Istnieje również możliwość wykadrowania wzoru pod konkretny rozmiar. Koszt dla takiego projektu w zależności od rozmiaru tapety, wyceniany jest każdorazowo indywidualnie. 
PIELĘGNACJA I STOSOWANIE:
  • Tapety The Top Hat można czyścić używając wilgotnej ściereczki, aby delikatnie wytrzeć powierzchnię. Dodatkowo nasze tapety są szybkoschnące, odporne na uderzenia i rozdarcia. Są łatwe w aplikacji na ścianie przy użyciu standardowych narzędzi. Wystarczy pokryć ścianę lub tapetę klejem i tak przygotowany pas nałożyć na ścianę.