Vincent Whitechill Godparrot XVI

625,00 zł

Vinny to nasza szelmowska papuga, która każdego dnia ma usposobienie dosyć ironiczne. Jego swawolna natura wyrażona jest również w jego zewnętrznej fasadzie. Ręce w kieszeni, rozpięta, luźno noszona koszula mogłaby świadczyć o jego leniwej naturze. Nic bardziej mylnego, Vincent jest niczym sowizdrzał pełen psot i figli z wręcz scenograficznym, rubasznym humorem. 

Vincent Whitechill Godparrot XVI drukowany jest specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu grubości 18 mm. Dostępne są cztery rozmiary. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wybierz kolor
Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART50700008R
Wymiar
grubość: 18 mm
Materiał
drewno
Kolekcja
LaPomme Art

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Kolekcja LaPomme Art  jest kolejnym naszym projektem, w którym tym razem połączyliśmy klasyczną sztukę z nowym spojrzeniem. Puszczamy oczko do widza, zapraszając go do zabawy oryginalnymi dekoracjami ściennymi. Wydrukowane obrazy na drewnianych panelach przełamują styl klasyczny nawiązując do nowoczesnej formy dekoracji ściennej. Połączenie minimalistycznej oprawy, bez wytwornej, barokowej ramy z obrazem przekształca dzieło sztuki w nowoczesną klasykę.

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie papugi, lwy, psy, pelikany i inne egzotyczne zwierzęta.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów.