Madame Brigida

465,00 zł

Piękna Brigida zapowiada nową kolekcję "Midlle of nowhere", która nawiązuje do filozofii wabi-sabi i jednocześnie podkreśla piękno przedmiotów nadgryzionych przez ząb czasu. Kolekcja tworzona jest w odpowiedzi na potrzeby miłośników stylu retro, vintage oraz szeroko rozumianego eklektyzmu. Nie zabrakło również nawiązania do naszej ulubionej epoki jaką jest barok.

Drukowane są specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu grubości 18 mm. Dostępne są cztery rozmiary. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART50700030
Wymiar
grubość: 18 mm
Materiał
drewno
Kolekcja
Middle of nowhere

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Nowa kolekcja "Alice in Wonderland" jest inna od naszych dotychczasowych kolekcji. Absurd i granie logice na nosie jest w tej kolekcji sensem jej istnienia. Surrealizm łączy się z kuriozalnością i nutą fantazji. Naszym przewodnikiem stał się nadrealizm, który nie jest przewidywalny i logiczny. Mamy tutaj królową - pomarańczę, czy też postać pięknej, dostojnej kobiety z kolorowym motylem na twarzy. Czysty nonsens stał się krystalicznym sensemi. Absurd i humor królują, gdyż w absurdzie nie można przecież być absurdalnym całkiem na serio ;) Zbiór prac "Alice in Wonderland" oczekuje nieoczekiwanego.