Ptaszor Wood Ibis

285,00 zł

Piękny, kolorowy wydruk z naszej kolekcji Ptaszory.

Wydrukowane na matowym papierze 180 gram, za pomocą japońskiego atramentu. Dostępny w czterech rozmiarach.  Zachęcamy do obejrzenia całej kolekcji.

Wydruki dostarczamy w opakowaniu ochronnym, w kartonowej tubie. Istnieje możliwość zakupu samego wydruku oraz oprawionego w drewnianą ramę.

Wymiary wydruku
Rodzaj oprawy
Ilość
Wysyłka do 6 dni

P507000033R
Materiał
drewno, szkło antyrefleksyjne
Materiał
wydruk: papier archiwalny 180 g
Kolekcja
Ptaszory

Kolekcja Ptaszory jest jedną z naszych nowych kreacji, które powstały z potrzeby eksploracji nowej artystycznej formy dekoracji ściennych. Każdy obraz łączy piękno natury podkreślone żywą kolorystyką i wyjątkową scenerią. Bliska nam tematyka egzotycznych zwierząt i egzotycznej roślinności stała się elementem przewodnim naszych kolekcji.  

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z oszałamiającymi artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie styl retro, pojawia się również kwiecisty barok. Z naszymi drukami nie potrzebujesz opuszczać ciepła domowego ogniska aby podziwiać wyjątkowe okazy ptaków, gdzie niektóre z nich widziane były przez tylko nieliczne osoby.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów. Dajemy możliwość zamówienia samego druku lub druku oprawionego w drewnianą ramę.