Filiżanka ze spodkiem Carnival Zebra, Yvonne Ellen

99,00 zł

Urocza kombinacja zwierząt w stylu retro z kolorami vintage sprawia, że filiżanka ze spodkiem "Carnival Zebra" jest bardzo nowoczesna, a jednocześnie nawiązuje do klasyki. Całość stanowi zachwycające połączenie.

Historia porcelany kostnej sięga XIII wieku. Charakteryzuje się ona niepowtarzalną bielą oraz wysoką odpornością na uszkodzenia mechaniczne przy jednoczesnym zachowaniu delikatności i cienkiej struktury. Marka Yvonne Ellen kontynuuje tę 300-letnią, angielską tradycję. 

Ivonne Ellen maluje ręcznie bajkowe wizerunki zwierząt. Naczynia artystki to eleganckie komplety na każdą okazję. W jej kolekcji znajdziemy rysunki tygrysa, żyrafy, flaminga, jamnika, papugi i niebieskiej rybki.

Ilość
Wysyłka 24h.

22.004.011
5
Wymiar
wys. 8 cm, śred: 14 cm
Materiał
porcelana kostna
Zalecane mycie
ręczne

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Yvonne Ellen to angielska marka, której nazwa pochodzi od imienia i nazwiska projektantki, założycielki i właścicielki. Powstała w 2013 roku marka jest odbiciem jej pasji i uwielbienia jaką Yvonne darzy klasyczną porcelanę. W swoich zasobach posiada oryginalne porcelanowe zastawy stołowe. Ich wzory przywracają do nowego życia dawno porzucone i zapomniane formy retro, łącząc klasykę z nowoczesnym designem. Piękne, złote zdobienia tworzą oprawę dla wyjątkowych projektów ilustratorki porcelany. Ilustracje i kolor łączą urok i czar dawnej, klasycznej porcelany z nowatorskim wzornictwem wywołując jednocześnie nostalgie i zaskoczenie. Zaprojektowana aby zaczarować wnętrze Twojego domu porcelana prezentuje się wyjątkowo zarówno na stole jak i w roli dekoracji ściennej. Projektantka tworząc jedną ilustrację na różnych wielkościach talerzy bawi się tworząc dyptyki o motywach zwierzęcych, które prezentować możemy w roli okazyjnej dekoracji ściennej. Produkty Yvonne Ellen są bardzo wysokiej jakości, gdzie każdy detal wykonany został ze szczególną uwagą. Niezwykłe komplety porcelany są wspaniałym sposobem na osiągnięcie spektakularnego efektu zarówno podczas obiadów rodzinnych jak i towarzyskich spotkań z przyjaciółmi. 

A wszystko zaczęło się od zestawu do herbaty, który Yvonne ręcznie pomalowała, aby podarować go swojemu przyjacielowi jako prezent ślubny. Zależało jej, aby podarować coś wyjątkowego, więc spędziła długi czas na poszukiwaniu prezentu. Nie mogąc znaleźć podarunku, który odpowiadałby jej oczekiwaniom postanowiła sama go przygotować.