Tapeta Circle Goldfish, KEK Amsterdam

685,00 zł

Piękna tapeta z kolekcji holenderskiej marki KEK Amsterdam o oryginalnym kształcie. Tapety koła są stylowymi obrazami drukowanymi na najwyższej jakości włókninie (165 g, extra matowy). Składają się z czterech oddzielnych arkuszy (już wyciętych w kształcie koła), które razem tworzą jedno duże koło o średnicy 142, 5 cm lub 190 cm. Krąg tapety jest wyjątkowy i szybko nadaje Twojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd oraz natychmiastowo zmienia atmosferę pomieszczenia. Idealne miejsce do umieszczenia tego rodzaju tapety jest nad łóżkiem w sypialni, lub nad kanapą w salonie. Sprawdzą się również na wszyskich bocznych ścianach, które nie są zagospodarowane.

Tapeta wykonana jest z 165 gramowej włókniny, która jest przyjazna dla środowiska i biodegradowalna. Ten rodzaj tapety jest łatwy do zastosowania. Należy użyć klasycznego kleju do tapet, który za pomocą wałka należy umieścić bezpośrednio na ścianie.

Oferta nie obejmuje kleju do tapet.

Każdy produkt sprowadzamy na zamówienie w terminie do 10 dni. Zamówienia opłacone do wtorku wysyłane są z Holandii w każdy piątek. Przesyłka z Holandii do nas trafia w terminie kolejnych 3 dni roboczych.

Wymiary
Ilość
Produkt na zamówienie.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

CK-005
Materiał
165 gramowa włóknina
Projekt
Ohara Koson (1900-1936)
Produkt dostępny na zamówienie
bezpośrednio u Producenta