Tapeta Gold metallic Art Déco Animaux, Beetle, Green, KEK Amsterdam

940,00 zł

Piękna tapeta z kolekcji holenderskiej marki KEK Amsterdam, składa się z bardzo ciężkiej, wysokiej jakości tapety z metaliczną warstwą wierzchnią w kolorze złotym. Tapeta posiada powtarzalny wzór, dzięki czemu możesz dowolnie zaplanować jej aranżację we wnętrzu. Cena dotyczy jednej roli o wymiarach 50 cm szerokości oraz 10 m długości. Tapeta wykonana jest z 260 gramowej fizeliny. Ta złota tapeta ma piękny satynowy wygląd z lekką strukturą.

Butterfly, Blue_kek_amsterdam_-_lapomme

Ten rodzaj tapety jest łatwy do zastosowania. Należy użyć klasycznego kleju do tapet, który za pomocą wałka należy umieścić bezpośrednio na ścianie.

Oferta nie obejmuje kleju do tapet.

Każdy produkt sprowadzamy na zamówienie w terminie od 10 do 18 dni. Zamówienia opłacone do wtorku wysyłane są z Holandii w piątek w tym samym tygodniu. Jeżeli płatność wpłynie w środę, zamówienie z Holandii wysyłane jest w kolejny piątek. Przesyłka z Holandii do nas doręczona jest w terminie 3 dni roboczych.

Ilość
Produkt na zamówienie.

MW-002
Wymiar
tapeta dostępna jest w 3 rozmiarach
Wymiar
50 x 1000 cm
Materiał
260 gram, fizelina

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Marka KEK Amsterdam to holenderska marka, która specjalizuje się w dekoracjach ściennych. Mamy przyjemność reprezentować ją na terenie naszego kraju. Właściciele i współzałożyciele kochają tak jak my piękne rzeczy (zwłaszcza na ścianie:)). Projektują dekoracje ścienne, które są nieco inne i wkładają w to serce i duszę. Dlatego też produkty KEK Amsterdam idealnie wpisują się w asortyment LaPomme. Są zaskakujące i nieco dziwaczne :)