Kubek Mandala hummingbird

65,00 zł

Piękny porcelanowy kubek jest częścią naszej kolekcji Mandala. Rysunki mandali przedstawiają podróż do najgłębszego rdzenia twojej duszy. Pogłębia, wzbogaca i koi. Ten sam efekt, co filiżanka rozgrzewającej herbaty lub orzeźwiająca filiżanka kawy. Poświęć trochę czasu i rozkoszuj się gorącym napojem dzięki tym specjalnym kubkom z mandalą. Świat, który ma setki lat i kiedyś zaczynał się na Dalekim Wschodzie, tak jak mandala. Kolor zielony jest odświeżający i jest symbolem nowej nadziei i początków, a koliber przypomina nam o cieszeniu się tu i teraz. Kolorowy wzór częściowo zakrywa niebieską mandalę Delft, aby przypomnieć nam, że doskonałość nie istnieje i że ostatecznie wszystko przemija. Tak jak rysunki mandali na piasku są usuwane po zakończeniu

Ilość
Wysyłka 24h.

M315
2
Materiał
porcelana
Waga
280 gr.

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Janny van der Heijden

Janny jest oczywiście znana w Holandii jako prezenterka Heel Holland Bakt. Wraz z Robertem van Beckhovenem i Andre van Dubnem, kulinarnym ekspertem, przygotowują jadalne dzieła sztuki prawdziwych domowych piekarzy z talentem. Nasza królowa gotowania wie lepiej niż ktokolwiek inny, czego potrzebujesz w kuchni, dlatego opracowuje własną zastawę stołową pod nazwą Sharing Moments for Heinen Delfts Blauw.

„Kiedy poproszono mnie o zaprojektowanie własnej linii zastawy stołowej, nie musiałam się nad tym zastanawiać ani przez chwilę. Wiedziałam, że kolekcja musiała być niebiesko-biała, z ukłonem w stronę tradycji, ale z nowoczesnym akcentem”.

Historia Heinena Delftsa Blauwa

Założycielem Heinen Delfts Blauw jest Jaap Heinen, urodzony i wychowany w Spakenburgu. Ze swoim twórczym duchem rysował i malował swoje pierwsze sceny w japońskim i chińskim stylu Imari. Stamtąd zagłębiał się w niebieskie wzory Delft, które to pochodzą z Dalekiego Wschodu. Jaap częściej maluje wazy, talerze i inne naczynia. Jego hobby pięknie rozkwita, dlatego też po przeprowadzce do Putten ojciec Jaap na początku lat osiemdziesiątych zakłada małe studio oraz ma piecze nad całym procesem. Od projektu po malowanie, szkliwienie i wypalanie. Jego kunszt szybko się rozwija i jest znany i rozpoznawany w całej Holandii.

Heinen Delfts Blauw niezmiennie koncentruje się na rzemiośle, które w nadchodzących latach ponownie zagości na mapie. „Powrót do podstaw” to wizja od 2015 roku. Rękodzieło zawsze było pasją Jorrita. Dzięki zaangażowaniu najlepszych projektantów, malarzy ceramiki i inżynierów ceramiki, zapewnili produkcję na najwyższym możliwym poziomie. Z miłością do antycznego niebieskiego rzemiosła Delft. I z wizją do przodu. Tradycja i innowacja tworzą nowe kolekcje, które znane są na całym świecie.

Produkty pokrewne