Duży kubek Flower Festival Pink, PIP STUDIO

55,00 zł

Kubek z nowej kolekcji Flower Festival jest ozdobiony eleganckim wzorem Festiwalu Kwiatów. Ten bogaty kwiatowy wzór zawiera różnorodne fantazyjne czerwone i różowe kwiaty połączone z jasnoniebieskimi i zielonymi liśćmi. Zabawnie rozmieszczone gałązki kwiatowe z misternie zdobionymi kwiatami i liśćmi nadają temu eleganckiemu wzornictwu wyjątkowo luksusowy wygląd. Nasza porcelana Flower Festival sprawi, że Twój kuchenny kredens i stół będą błyszczeć.

Zobacz nasze inne artykuły z kolekcji porcelany Flower Festival, aby uzyskać więcej inspiracji i pięknych połączeń.

Ilość
Wysyłka 24h.

51.002.324
6
Materiał
porcelana
Kolekcja
Flower Festival
Pojemność
350 ml
Zalecane mycie
ręczne

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Po ostatniej podróży do Japonii Pip stworzyła nową linię porcelany Flower Festival. W tej kolekcji łączy wpływy japońskie z inspiracją z wcześniejszej podróży do Indii. Obok niebieskich wzorów dodano nowy, ciepły różowy kolor. Kolekcja Flower Festival składa się z zastawy stołowej, tekstyliów kuchennych i stołowych, nowo dodanych naczyń do pieczenia oraz ciemnoniebieskiego szkła.

Pip Studio to marka powstała w 2007 roku. Hasło przewodnie marki brzmi: "Happy products for happy people". W ofercie sklepu znajdziecie Państwo całą szeroką gamę produktów tej marki. Wzory projektowane są przez Anke van der Endt, która czerpie inspiracje z natury, mody oraz impresji całego otoczenia. Każda chwila, spacer, czy poranna kawa może przynieść jej inspiracje. W stałej ofercie kolekcji Pip Studio jest kolekcja Royal i Royal white. To nasze dwie ulubione kolekcje. Mieliśmy przyjemność poznać osobiście Projektantkę Pip Studio, streszczenie z tego cudownego spotkania znajdziecie na naszym blogu

Produkty pokrewne