Tapeta Circle Engraved Tree, KEK Amsterdam

770,00 zł

Piękna tapeta z kolekcji holenderskiej marki KEK Amsterdam o oryginalnym kształcie. Tapety koła są stylowymi obrazami drukowanymi na najwyższej jakości włókninie (165 g, extra matowy). Składają się z czterech oddzielnych arkuszy (już wyciętych w kształcie koła), które razem tworzą jedno duże koło o średnicy 142, 5 cm lub 190 cm. Krąg tapety jest wyjątkowy i szybko nadaje Twojemu wnętrzu niepowtarzalny wygląd oraz natychmiastowo zmienia atmosferę pomieszczenia. Idealne miejsce do umieszczenia tego rodzaju tapety jest nad łóżkiem w sypialni, lub nad kanapą w salonie. Sprawdzą się również na wszyskich bocznych ścianach, które nie są zagospodarowane.

Tapeta wykonana jest z 165 gramowej włókniny, która jest przyjazna dla środowiska i biodegradowalna. Ten rodzaj tapety jest łatwy do zastosowania. Należy użyć klasycznego kleju do tapet, który za pomocą wałka należy umieścić bezpośrednio na ścianie.

Oferta nie obejmuje kleju do tapet.

Każdy produkt sprowadzamy na zamówienie w terminie od 10 do 18 dni. Zamówienia opłacone do wtorku wysyłane są z Holandii w piątek w tym samym tygodniu. Jeżeli płatność wpłynie w środę, zamówienie z Holandii wysyłane jest w kolejny piątek. Przesyłka z Holandii do nas doręczona jest w terminie 3 dni roboczych.

Wymiary
Ilość
Produkt na zamówienie.

CK-013
Materiał
165 gramowa włóknina
Produkt dostępny na zamówienie
bezpośrednio u Producenta

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub