Frederic in love

625,00 zł

Kontemplując egzystencjonalny sens letniego zauroczenia Frederic zanurzył się w myślach o uczuciach wyższych, które naszły go tak nagle. Jego miłosna zaduma uwieczniona została w pięknej impresji chwytającej dany moment, daną chwilę. Stanowi niebanalną dekorację każdej ściany. Idealny pomysł na nadanie przestrzeni oryginalnego wyrazu.

Frederic drukowany jest specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu 18 mm. Dostępne są cztery różne rozmiary. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART50700005
Materiał
drewno 18 mm
Kolekcja
LaPomme Art

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Ale sztuka!

Kolekcja LaPomme Art  jest kolejną kreacją, w której znaleźć można klasyczną sztukę w nowym wydaniu. Wydrukowana na drewnianych panelach przełamuje styl klasyczny nawiązując do nowoczesnej formy dekoracji ściennej. Połączenie minimalistycznej oprawy, bez wytwornej, barokowej ramy z obrazem przekształca dzieło sztuki w nowoczesną klasykę.

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z oszałamiającymi artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie mieszankę minimalizmu połączoną z klasyką.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów.