Judge Rudolfa La'Colorara

625,00 zł

Okularem swym dopatrzy się prawdy, nawet w najbardziej magią osnutym przypadku. Rudolfa zajmuje się wszelakimi sprawami, które wydarzają się w świecie zakrytym kloaką fantazji. Dlatego też rzadkością jest ona niebywałą, gdyż w naszym świecie spędza tylko ulotne chwile. Teraz możesz mieć ją na obrazie na codzień i od święta. Stanowi niebanalną dekorację ściany i jest idealnym pomysłem na nadanie przestrzeni oryginalnego wyrazu.

Rudolfa drukowana jest specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu 18 mm. Dostępne są cztery różne rozmiary. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART50700006
Wymiar
grubość: 18 mm
Materiał
drewno
Kolekcja
LaPomme Art

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Kolekcja LaPomme Art  jest kolejnym naszym projektem, w którym tym razem połączyliśmy klasyczną sztukę z nowym spojrzeniem. Puszczamy oczko do widza, zapraszając go do zabawy oryginalnymi dekoracjami ściennymi. Wydrukowane obrazy na drewnianych panelach przełamują styl klasyczny nawiązując do nowoczesnej formy dekoracji ściennej. Połączenie minimalistycznej oprawy, bez wytwornej, barokowej ramy z obrazem przekształca dzieło sztuki w nowoczesną klasykę.

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie papugi, lwy, psy, pelikany i inne egzotyczne zwierzęta.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów.