Car Klemens III

825,00 zł

Car Klemens III jest niezwykle towarzyski, a zarazem ciekawski. Wszędzie chce zajrzeć i wszędzie chce być. Jego charakter zarysował się na dostojnym pióropuszu i dosyć wyłupiastym wzroku pożądającym nowinek, wydarzeń i plotek z własnego dworu. Choć wydaje się on totalnie beztroski, jest pełen rozwagi i sprytu. Pod swoim skrzydłem ma Australię, Nową Gwineę oraz okoliczne wyspy. Wykazuje się niebywałą bystrością, roztropnością i odwagą.  

Drukowany jest specjalną techniką, która daje dużą głębię i ostrość obrazu. Druk wykonujemy na drewnianym panelu grubości 18 mm. Dostępne w dwóch rozmiarach. Każde zamówienie realizujemy w terminie 10 dni.

Wybierz kolor
Wymiary
Ilość
Wysyłka do 10 dni roboczych

LART30400009
Wymiar
grubość: 18 mm
Materiał
drewno
Kolekcja
LaPomme Art

Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Prosimy wypełnić poniższe pola formularza, skontaktujemy się z Państwem najszybciej jak to możliwe.

* Pola wymagane

Anuluj lub  

Kolekcja LaPomme Art  jest kolejnym naszym projektem, w którym tym razem połączyliśmy klasyczną sztukę z nowym spojrzeniem. Puszczamy oczko do widza, zapraszając go do zabawy oryginalnymi dekoracjami ściennymi. Wydrukowane obrazy na drewnianych panelach przełamują styl klasyczny nawiązując do nowoczesnej formy dekoracji ściennej. Połączenie minimalistycznej oprawy, bez wytwornej, barokowej ramy z obrazem przekształca dzieło sztuki w nowoczesną klasykę.

Teraz możesz zachwycać się swoimi ścianami z artystycznymi wydrukami pełnymi koloru i wyjątkowego klimatu. W kolekcji znajdziecie papugi, lwy, psy, pelikany i inne egzotyczne zwierzęta.

Oferujemy cztery rozmiary wydruków, od mini do ekscytujących, wielkich formatów.